Moje stypendium

 

Szanowni Państwo,

Wkrótce rozpocznie się sezon na stypendia. Fundacja Dobra Sieć poprzez serwis internetowy   informuje o programach stypendialnych stowarzyszeń i fundacji, samorządów, firm i uczelni wyższych. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych, artystycznych i staży, skierowaną do uczniów, studentów, nauczycieli, rodziców, doktorantów, artystów i sportowców. Dzięki wyszukiwarce każdy zainteresowany może łatwo znaleźć stypendium lub konkurs najbardziej odpowiadający jego zainteresowaniom i potrzebom. Odwiedzający znajdą w zasobach serwisu nie tylko bazę stypendiów i konkursów. Portal jest również źródłem wiedzy o regulacjach prawnych dotyczących pomocy finansowej dla uczniów i studentów, aktualnych informacji na temat projektowanych zmian oraz o badaniach dotyczących rynku stypendiów w Polsce.

Nasz zespół dokłada starań, by stale usprawniać funkcjonowanie serwisu oraz oferować naszym odbiorcom nowe możliwości.
W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa odbiorców:
•              zaktualizowaną listę organizatorów programów stypendialnych. Teraz będzie łatwiej śledzić konkretne organizacje w Polsce, które przyznają stypendia!
•              instrukcję dotyczącą promocji programu stypendialnego na portalu www.mojestypendium.pl:
 www.youtube.com/watch?v=RjXR1kV_d2s
•              tutorial dla tych, którzy szukają stypendium, potrzebują funduszy na swój rozwój:
www.youtube.com/watch?v=oX7KqOS4Rtw

Zachęcamy wszystkich czytelników do śledzenia nowych możliwości wsparcia rozwoju poprzez portal oraz fanpage na facebooku.