Międzynarodowa Konferencja Naukowa: Nauka dla Sportu – Sport dla Nauki

Serdecznie zachęcamy naszych studentów i absolwentów fizjoterapii oraz wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej: "Nauka dla Sportu – Sport dla Nauki", która odbędzie się w dniach 26-27 września 2016 r. w Warszawie. Głównym organizatorem Konferencji jest Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy. Udziłał w konferencji jest nieodpłatny.

Motywem przewodnim Konferencji będzie temat uwarunkowań zdolności wysiłkowej sportowców. Konferencja adresowana jest do środowiska naukowego, akademickiego i trenerskiego. Zapraszamy również fizjologów, fizjoterapeutów, trenerów przygotowania motorycznego oraz przedstawicieli związków sportowych. Mile widziani są młodzi pracownicy nauki i doktoranci. Organizacja Konferencji odbywa się w ramach projektu “Akademia Trenerska”, finansowanego dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki.

Obrady naukowe, pokazy i warsztaty będą odbywały się w Sali Konferencyjnej i Laboratoriach Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego.

Szczegółowy program oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie internetowej: www.insp.home.pl/konferencja